GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 4674083
nr 467 4083
Figuriner
1 par, Italien, höjd: 19 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 maj 2007
kl 16:09:22
400 kr
350 kr
450 kr
Figuriner
nr 467 4083
Figuriner
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 14 maj 2007 |